Leden 2017

Mix fotek 30.1.2017

30. ledna 2017 v 23:20 | Ginger |  Fotografie
Přebírala jsem fotografie v telefonu a notebooku a vybrala některé starší a novější fotky, které zveřejním. Mám plno fotek, většinou z dob co jsem s focením úplně začínala a jsou katastrofální, ty lepší se tu časem objeví, o průměrných popřemýšlím Smějící se.Ginger

Zomby Gagy

30. ledna 2017 v 22:56 | Ginger |  Fotografie
Jak už asi hodně z Vás ví, před 4mi dny mi dorazila z Německa má VYTOUŽENÁ a očekávaná Zomby Gaga ♥♥.
Je naprosto jedinečná a úžasná, slovy nemohu popsat jak moc jsem za ni šťastná ♥♥ Usmívající seUsmívající seUsmívající se, každému kdo tuto panenku nemá jí moc doporučuji a brzy se můžete těšit na review panenky,prozatím přidám "pouze" fotky, které jsemv průběhu dnů co jí vlastním nafotila.


Ginger


Jinafire Long - Gloom and Bloom

30. ledna 2017 v 21:34 | Ginger |  Review
Zdravím ghoulky ♥♥,
opět tu :) a s novou rubrikou. Po vzoru zahraničních blogů a youtuberů jsem se rozhodla založit i já složku, ve které budete nacházet podrobné fotografie panenek s komentáři, snad se bude líbit a hodit při rozhodování o koupi panenky :).
Jako první si vezmu panenku jedné z nejhezčích kolekcí a to Jinafire Long Gloom and Bloom, která je nádherně propracovaná a má hodně detailů .

Tato kolekce je z roku 2014 a skládá se celkem z šesti panenek, Jinafire Long, Cleo de Nile, Amanity Nighshade, Jane Boolittle, Venus McFlytrap a Catrine Demew z toho první 3 panenky jsou exkluzivní.

Jinafire je oděna do šatů s čínskými motivy a podtrhuje tak svůj původ. Líčení kolem očí je kouřové, spodní víčko je červené, tvarované do plamene. Vlasy má Jinafire rozpušťené, nahoře svázané do malého drdolu s ozdůbkou, Kolem obličeje se jí line kratší lokna z ofiny.


Líčení a červená ozdoba v drdolu.


Jinafire má fialové sportovní šaty s šupinkama připomínající čínské qipao, červeně lemované a na ramenou červené vycpávky ve tvaru květiny. Spodní část šatů je zabalena do odnímatelného pláštíku z vinylu, který je též červený s prošívanými zlatými draky. Spodní vrstva je černě síťovaná, celý šat obepíná černý orientální pásek se střapcemi.


Náušnice má dračí panenka černé , podobné jako u pásku se střapcemi,připomínající čínský, okrasný vějíř.
její botičky jsou světle nefrytové, podpatek tvoří soška draka s otevřenou tlamou. Nad botami je lýtková ozdoba podtrhující tématiku kolekce Rozkvétání, je tvořena černou podkladovou ozdobou obsahující námět z pásku a náušnic a překryta tmavě růžovou kytičkou.


Dalšími ozdobami jsou náhrdelníky na rukou, kdy na levé ruce je silný, kulatý nefrytový náramek a na pravé drobné nefrytové korálky společně s černým náramkem zobrazujícím draka.


Kolekcové doplňky k panence jsou originální a velmi podařené, tvoří je:
• červená kabelka s ornamenty ve tvaru vějíře s černými kulatými uchy a černým,vázajícím provázkem
• zlaté zahradnické nůžky s úchytkama ve tvaru draka
• zlatá zahradnická lopatka s dračí hlavou na konci jedné z úchytek
• zlatá čínská váza poseta mnoha drobnýma detailama s dračími uchy, ve které je kytice tvořena černými a červenými květinami. Pokud květinu z vázy vyjmete, naleznete malé překvapení na jejím konci, černého dráčka :)

JINAFIRE LONG - GLOOM AND BLOOM

Ginger

Ghoulia kam se podíváš

22. ledna 2017 v 19:41 | Ginger |  Fotografie
Zdravím svá oblíbená monstra Nevinný .
Poslední dobou jsem si oblíbila Ghoulii, i když asi ne tak poslední dobou, spíš jsem se k ní zase vrátila :). Mám období, ve kterém se mi oblíbenost jednotlivých monsterek a panenek všeobecně střídá, ale Frankie byla a bude vždy číslo jedna. Další v pořadí je Ghoulie, teda Clawdeen.....vlastně ne, Lagoona. Nevím :D, všechny mé ghoulky a ghoulové jsou na druhém místě, je to ošklivé, ale Frankie holt vede :) .A teď už ke Ghoulinkám. Nefotila jsem všechny, protože jedno focení panenek mi zabírá opravdu hodně času a když fotím více panenek najednou stává se mi, že mi mimo jiné dojdou také nápady :D a já pak sedím před fotícím ateliérem (čti krabice s barevnými papíry) a koukám do prázdna, pak na panenky, na papíry, na panenky a nakonec se zvednu a jdu jíst. Fotila jsem i 3 jiné fotky, tak je sem do tohoto článku přidám, vše jsem už dávala na fb, ale kvalita je nesrovnatelná :)
Další zmíněné fotky, teď už bez Ghouli :)


Ginger

Barbie Pop Life - první Gold Label

4. ledna 2017 v 13:00 | Ginger |  Barbie a jiné
Dnešní článek budu věnovat mé první Gold Label sběratelské Barbie z roku 2009 Usmívající se, vyrobený počet kusů těchto panenek je 6800 kusů, takže sehnat jí už je poměrně složitější, v Česku téměř nemožné.
Tato panenka je stylizovaná do 60. let a oblíbená zejména pro svůj netradiční obličejík Twist, pravé řasy a dříve vzácné tělo Pivotal. Má krásné líčení a můžete si všimnout i dlouhých, nalakovaných nehtů. Společně v balení je i žluté křesílko, které v 60.letech významně ovlivnilo módu bytového designu.
A tady už je, je D.O.N.A.L.Á. LíbajícíNevinný
Fotky Barbie

Ginger

Vánoce 2016

3. ledna 2017 v 19:06 | Ginger |  Fotografie
Ahoj ghoulky Usmívající se , ozývám se po Vánocích a prázdninách. Letos jsem dostala opravdu hodně panenek a jsem nesmírně šťastná, protože jsem s nimi vůbec nepočítala Překvapený . Konečně jsem se dokopala panenky rozbalit a vyfotit, původně mela být točena videa, ale po malém nedorozumnění na Youtube jsem se rozhodla dále žádná videa netočit, takže budou jen fotky.
Mějte krásný nový rok 2017, přeji mnoho úspěchů a panenek Líbající

Abbey Bominable - Ghouls rule
Draculaura - Skull shores
Abbey Bominable - Skull shores
Lagoona Blue - Monster exchange
Rochelle Goyle - Haunted
Clawdeen Wolf - Haunted