Jinafire Long - Gloom and Bloom

30. ledna 2017 v 21:34 | Ginger |  Review
Zdravím ghoulky ♥♥,
opět tu :) a s novou rubrikou. Po vzoru zahraničních blogů a youtuberů jsem se rozhodla založit i já složku, ve které budete nacházet podrobné fotografie panenek s komentáři, snad se bude líbit a hodit při rozhodování o koupi panenky :).
Jako první si vezmu panenku jedné z nejhezčích kolekcí a to Jinafire Long Gloom and Bloom, která je nádherně propracovaná a má hodně detailů .

Tato kolekce je z roku 2014 a skládá se celkem z šesti panenek, Jinafire Long, Cleo de Nile, Amanity Nighshade, Jane Boolittle, Venus McFlytrap a Catrine Demew z toho první 3 panenky jsou exkluzivní.

Jinafire je oděna do šatů s čínskými motivy a podtrhuje tak svůj původ. Líčení kolem očí je kouřové, spodní víčko je červené, tvarované do plamene. Vlasy má Jinafire rozpušťené, nahoře svázané do malého drdolu s ozdůbkou, Kolem obličeje se jí line kratší lokna z ofiny.


Líčení a červená ozdoba v drdolu.


Jinafire má fialové sportovní šaty s šupinkama připomínající čínské qipao, červeně lemované a na ramenou červené vycpávky ve tvaru květiny. Spodní část šatů je zabalena do odnímatelného pláštíku z vinylu, který je též červený s prošívanými zlatými draky. Spodní vrstva je černě síťovaná, celý šat obepíná černý orientální pásek se střapcemi.


Náušnice má dračí panenka černé , podobné jako u pásku se střapcemi,připomínající čínský, okrasný vějíř.
její botičky jsou světle nefrytové, podpatek tvoří soška draka s otevřenou tlamou. Nad botami je lýtková ozdoba podtrhující tématiku kolekce Rozkvétání, je tvořena černou podkladovou ozdobou obsahující námět z pásku a náušnic a překryta tmavě růžovou kytičkou.


Dalšími ozdobami jsou náhrdelníky na rukou, kdy na levé ruce je silný, kulatý nefrytový náramek a na pravé drobné nefrytové korálky společně s černým náramkem zobrazujícím draka.


Kolekcové doplňky k panence jsou originální a velmi podařené, tvoří je:
• červená kabelka s ornamenty ve tvaru vějíře s černými kulatými uchy a černým,vázajícím provázkem
• zlaté zahradnické nůžky s úchytkama ve tvaru draka
• zlatá zahradnická lopatka s dračí hlavou na konci jedné z úchytek
• zlatá čínská váza poseta mnoha drobnýma detailama s dračími uchy, ve které je kytice tvořena černými a červenými květinami. Pokud květinu z vázy vyjmete, naleznete malé překvapení na jejím konci, černého dráčka :)

JINAFIRE LONG - GLOOM AND BLOOM

Ginger
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama