Říjen 2017

Novinky a noviny (které nečtu)

3. října 2017 v 9:52 | Ginger |  Různé
Ahoj a zdravím Ghoulky Nevinný. Zase jsem tu nějakou dobu nebyla a tak teď ,kdy pokorně čekám na 11tou hodinu až přijede mamka a půjdu nakupovat jídlo (čokoládu samozřejmě ne, nebo JEN? ) jsem se rozhodla napsat krátký článek,bez fotek, vlastně nebude ani tak zajímavý Smějící se o mích sběratelských novinkách.


Do sbírky mi v posledních 3 měsících přibyly opravdu krásné panenky, bohužel se mi mé sbírání dost prodražuje jelikož nejsem zastáncem panenek z druhé ruky a každou si raději rozbalím coby novou neosahanou, to je ale jen malé minus, cena a nedostupnost některých ghoulek. Přijely ke mě vyjímečně ale i dvě panenky ,které již majitele měli, byly pouze vystavené a tudíž jako nové, Cleo a Deuce z Boo Yorku. Hned poté co jsem je vybalila z balíku jsem se cítila jako zachránkyně (vždyt chudáky nechtěli) a měla jsem z nich skvělý pocit Usmívající se. Dále se ke mě přistěhovala Ghoulia Loves not dead, Howleen Campus stroll, Toralei Ghoul sports, Clawdeen dead tired wave 2, Frankie ghoustbusters SDCC 2015, fashion pack pro Cleo a Frankie, Ghoulia Roller maze. Z EBay ke mě přicestovala dlouho sháněná Cleo Skull shores, dnes si jdu na poštu pro Spectru Dead Tired a v neposlední řadě mám v jednání 2 Robeccy,Dead Tired a Art Class. Jo...oblíbila jsem si ted docela velmi tuto malou robotku Nevinný.

Panenek je mnoho a každá z nich mi dělá strašnou radost,není to sbírání stylem: Mám novou panenku jupí, odložím jí a jede se dál... Ne. Každá z nich má pro mě velký význam, všechny mám ráda a jsou pro mě důležité. Běda jakmile je někdo uráží, vždy říkám ostatním: Nadávejte mi jak chcete, ale moje panenky nechte na pokoji. Běžně ve svém okolí slýchám věty typu zase ti přišla další Nána? Proč si s nima neozdobíš Vánoční stromek místo ozdob atd atd. Na tohle si nejde zvyknout ani po letech, takže pokud na mě někdo vyrukuje s podobnou inteligentní hláškou,dotyčný u mě skončil. Kvůli panenkám,ano. Neodpouštím a nezapomínám.

U everek žádná změna. Chtěla bych ještě 4 poslední charaktery které mi ve sbírce chybí, ale vždy si koupím nějakou tu monsterku a pak nejsou peníze Smějící se. Nedávno jsem v aukci hrála o Alisteira, cena se vyšplhala k 4000,- a já si řekla dost, tolik pěněz za něj neutratím, líbí se mi, ale není srdcovka jako jiné panenky, nechala jsem ho být a věřím že jednoho dne si ke mě cestu najde.

To je nejspíše ze sběratelských novinek vše. Můžete se v blízké době (cca 10 dní, vím je to dlouho, ale času není) těšit na fotky vitrín i panenek. To mi připomíná přímo monstrózní nahuštěnost v mích vitrínách, měla bych koupit další ale kam ji dát? Nerozhodný Otázka dne Smějící se.

Krásný barevný podzimní den Líbající

Ginger